Vyhledávač CZ Facebook EN

Praní římské rolety může být od nynějška hračkou

Chce to trpělivost, šikovné prsty a pevné nervy – tak by se dalo stručně chrakterizovat běžné praní římské rolety. Toto už ale od nynějška platit nemusí!

Problém s poněkud větší časovou náročností při praní římských rolet velice originálně a jednoduše řeší nový systém Excluziv easy wash.

SNADNO A RYCHLE. Tento jednoduchý systém Excluziv easy wash pro římské rolety umožňuje snadné vypnutí navíjecí šňůrky přímo z horního profilu.
SNADNO A RYCHLE. Tento jednoduchý systém Excluziv easy wash pro římské rolety umožňuje snadné vypnutí navíjecí šňůrky přímo z horního profilu.

Při použití běžného mechanismu, který pro římské rolety nabízí drtivá většina českých firem, je totiž nutné před praním z římské rolety ručně vytáhnout vodící provázky a po vyprání pak následně provázky do římské rolety zase natáhnout. Tento úkon není nijak zvlášť technicky náročný, ale vyžaduje trpělivost a čas – i zkušenému pracovníkovi může zabrat až půl hodiny času na jednu římskou roletu. Představa natahování provázků do rolet v celém domě pak může leckoho od pořízení římské rolety odradit.

Firma Petroš interiér proto přichází jako jedna z prvních firem na českém trhu s převratnou novinkou pro římské rolety: systémem EXCLUZIV EASY WASH s řetízkovým ovládáním a s možností jednoduchého praní.

ELEGANTNÍ A PRAKTICKÝ. Důmyslný systém Excluziv easy wash pro snané praní vzhled lišty nikterak neruší.
ELEGANTNÍ A PRAKTICKÝ. Důmyslný systém Excluziv easy wash pro snané praní vzhled lišty nikterak neruší.

Systém ovládání EXCLUZIV EASY WASH pro římské rolety se od běžně nabízených mechanismů liší tvarem horního profilu, který je ze spodní strany otevřený. Nejdůležitější vychytávkou na něm je to, že je vybaven patentovanými navíječi. Ty jsou přizpůsobené k velice jednoduchému vypnutí navíjecí šňůrky přímo z horního profilu. Provázek díky tomu při praní rolety může zůstat natažený v římské roletě, tudíž při potřebě praní nemusíme vytahovat provázky z celé římské rolety a po vyprání je pak nemusíme zase pracně navlékat zpět. Tím uspoříme velké množství času.

PROVÁZEK SE JEN ZACVAKNE. Nasazení je stejně jednoduché jako sundání. Provázek stačí jen takto zacvaknout.
PROVÁZEK SE JEN ZACVAKNE. Nasazení je stejně jednoduché jako sundání. Provázek stačí jen takto zacvaknout.

Praní rolety vybavené tímto novým systémem se tedy v praxi sestává ze strhnutí rolety ze suchého zipu, vycvaknutí jednotlivých provázků z profilu, vyjmutí spodního těžítka z rolety a vyprání. Zpětný postup je pak stejně jednoduchý. Při ručním praní ve vaně se nemusejí vytahovat dokonce ani výztužové tyčky a těžítko.

Prohlédněte si také naši novou kolekci materiálů pro římské rolety zde: http://www.petros-interier.cz/…mske-rolety/

 


zpět na články