Vyhledávač CZ Facebook EN

NOVINKA: ŘÍMSKÉ ROLETY TOP-DOWN – SPOJENÍ VÝHOD ŘÍMSKÝCH ROLET A PLISSÉ

ZAVEDLI JSME DALŠÍ NOVINKU NA POLI ŘÍMSKÝCH ROLET: Jsou to římské rolety Top-down. Tyto římské rolety v sobě spojují největší výhody římských roletplissé.

Jedná se o římské rolety, které jsou vybaveny nezávislým ovládáním horní a dolní části. Tyto římské rolety si tedy můžete libovolně spouštět a vysunovat jak zdola (na to jste zvyklí), tak i shora (podobně jako plissé).

ŘÍMSKÉ ROLETY TOP-DOWN se dají libovolně spouštět a vytahovat shora i zdola nezávisle na sobě.
ŘÍMSKÉ ROLETY TOP-DOWN se dají libovolně spouštět a vytahovat shora i zdola nezávisle na sobě.

Jestliže se Vám systém plissé líbí, pak Vás tyto variabilní římské rolety okouzlí! Oproti oblíbenému plissé, které funguje na podobném principu, jsou římské rolety Top-down elegantnější a dekorativnější. Další nespornou výhodou je, že Vám je můžeme ušít z jakékoliv záclonové nebo závěsové dekorační látky vhodné pro římské rolety.

Římské rolety Top-down jsou ideální například pro okna s výhledem do ulice, protože Vám umožní zdola zastínit interiér od nevítaných pohledů a zároveň – když je v horní části spustíte – zachovat v místnosti dostatek světla.

Tyto římské rolety budou také skvělé na oknech, do kterých svítí slunce. Roletu si v tom případě nastavíte přesně do výše, kde odstíní přímé sluneční paprsky. Přes zbývající, odhalenou, horní i dolní část okna pak může do místnosti proudit nejen vzduch, ale také dostatek rozptýleného světla.

Římská roleta Top-down se ovládá pomocí dvou nezávislých ovládání – jedno je nalevo a druhé je na pravé straně rolety. Ovládání je řetízkové. Horní i dolní část této římské rolety můžete zastavit a zafixovat v jakékoliv výšce.

PLISSÉ, jako je na obrázku, funguje na podobném principu, jako římské rolety Top-down. Oproti římským roletám ale působí techničtěji.
PLISSÉ, jako je na obrázku, funguje na podobném principu, jako římské rolety Top-down. Oproti římským roletám ale působí techničtěji.

Náš tip:

nebo:

  • VYBERTE SI ŘÍMSKÉ ROLETY A DALŠÍ DEKORACE OKEN V NAŠÍ FIREMNÍ PRODEJNĚ. Firemní prodejnu Petroš interier najdete ve Frýdku-Místku na Zámecké ulici č. 54 – v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku.

Telefon na prodejnu: 558 621 810, mobil: 608 479 090.
Otevírací doba: pondělí až pátek 9 – 17 hodin, sobota 8 – 12 hodin.

Zde nás najdete:

FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER najdete na Zámecké ulici 44 ve Frýdku-Místku – v rohu Zámeckého náměstí vedle frýdeckého zámku.
FIREMNÍ PRODEJNU PETROŠ INTERIER najdete na Zámecké ulici 44 ve Frýdku-Místku – v rohu Zámeckého náměstí vedle frýdeckého zámku.
 


zpět na články