Vyhledávač CZ Facebook EN

Připravili jsme pro vás žhavou novinku: Exkluzivní kolekci naprosto mimořádných látek vhodných pro římské rolety.

Tyto nádherné, neobyčejně kvalitní a velmi exkluzivní dekorační tkaniny jsme pro vás dovezli od našich prestižních zahraničních dodavatelů. Sestavili jsme z nich naprosto mimořádnou kolekci látek, které jsou svým vzhledem i vlastnostmi předurčeny pro římské roletyjaponské stěny, mohou se však samozřejmě použít i na klasické záclony či závěsy – záleží jen na přání a představě každého zákazníka.

Obejvte nové vzory a neobyčejnou kvalitu.
Obejvte nové vzory a neobyčejnou kvalitu.

Na římské rolety si můžete vybrat jak z nabídky závěsových materiálů, tak i ze záclonovin. Závěsové látky ochrání interiér před sluncem i před nechtěnými pohledy zvenčí, navíc působí velmi dekorativně:

ŘÍMSKÉ ROLETY ZÁVĚSOVÉHO TYPU. Do této krásné kuchyně designér Radomír Petroš paní domu na římské rolety doporučil látku s výrazným květinovým vzorem, která v kombinaci s chladně bílou kuchyňskou linkou působí velmi temperamentně. Všechny barvy, které jsou zastoupeny na římských roletách, se však zároveň objevují i na ostatním zařízení kuchyně. Díky tomu je celek vyvážený a harmonický, ale nikoliv fádní.
ŘÍMSKÉ ROLETY ZÁVĚSOVÉHO TYPU. Do této krásné kuchyně designér Radomír Petroš paní domu na římské rolety doporučil látku s výrazným květinovým vzorem, která v kombinaci s chladně bílou kuchyňskou linkou působí velmi temperamentně. Všechny barvy, které jsou zastoupeny na římských roletách, se však zároveň objevují i na ostatním zařízení kuchyně. Díky tomu je celek vyvážený a harmonický, ale nikoliv fádní.

Římské rolety však mohou plnit i úlohu záclon. Jsou stejně hezké a oproti klasickým záclonám bývají i praktičtější:

ŘÍMSKÉ ROLETY ZÁCLONOVÉHO TYPU si zachovávájí lehkost a vzdušnost záclony a zároveň jsou nesmírně praktické - podobně jako rolety. Záleží jen na Vaší náladě, na kolik je necháte spuštěné či vytažené, vždy budou vypadat hezky upraveně a navíc nebudou překážet.
ŘÍMSKÉ ROLETY ZÁCLONOVÉHO TYPU si zachovávájí lehkost a vzdušnost záclony a zároveň jsou nesmírně praktické – podobně jako rolety. Záleží jen na Vaší náladě, na kolik je necháte spuštěné či vytažené, vždy budou vypadat hezky upraveně a navíc nebudou překážet.

Jsme výhradním dovozcem

Látky, které jsme zařadili do nové kolekce pro římské rolety, jsou TOP na žebříčku luxusních dekoračních tkanin. Vyrábějí je pro nás špičkoví evropští výrobci. Díky své dobré pověsti a prestiži se firma Petroš interier pro některé z nich mohla stát výhradním českým dovozcem – tyto látky pak tedy v jiných českých obchodech nenajdete.

TOP NA ČESKÉM TRHU. Některé látky z naší nabídky v jiném českém obchodě nenajdete, jsme totiž jejich výhradním dovozcem.
TOP NA ČESKÉM TRHU. Některé látky z naší nabídky v jiném českém obchodě nenajdete, jsme totiž jejich výhradním dovozcem.

Katalog TOP kolekce látek na římské rolety najdete zde: http://www.petros-interier.cz/…mske-rolety/

Vybranou TOP kolekcí však naše nabídka látek pro římské rolety zdaleka nekončí. Materiály na římské rolety najdete také v ostatních kolekcích záclon a závěsů na našem webu. Látky, které se pro zhotovení římských rolet a japonských posuvných stěn obzvláště hodí, jsou v katalogu produktů označeny poznámkou.

Co přesně římské rolety chtějí? Je to s nimi jako s oblečením…

V principu se římské rolety dají ušít prakticky z „čehokoliv“, je to ale podobné, jako třeba u oblečení. Když si koupíte na tržnici potištěné tričko z nekvalitního úpletu – po prvním vyprání jej většinou můžete vyhodit (nebo v něm chodit tak nanejvýš do sklepa). Investujete-li ale do značky, tričko můžete nosit velmi, velmi dlouho a vypadat bude pořád hezky. Stejně tak si můžete pořídit římské rolety z laciné látky; taková látka se Vám nejen brzy okouká, ale nejspíš také rychle začne ztrácet tvar i barvu – a zvláště pak po vyprání. To se Vám u kvalitního materiálu nestane.

BUDE TĚŽKÉ ODOLAT. Ve zbrusu nové kolekci materiálů pro římské rolety objevíte exkluzivní látky, kterým budete jen těžko odolávat. Tyto látky jsou nejen krásné, ale také mimořádně kvalitní.
BUDE TĚŽKÉ ODOLAT. Ve zbrusu nové kolekci materiálů pro římské rolety objevíte exkluzivní látky, kterým budete jen těžko odolávat. Tyto látky jsou nejen krásné, ale také mimořádně kvalitní.

Materiál musí být pevný a nesrážlivý

Látku na římské rolety je třeba vybírat se zvláštní obezřetností. Právě u římských rolet jsou totiž kladeny enormní nároky na vlastnosti materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Materiál na římské rolety rozhodně nesmí být srážlivý, nesmí však mít ani tendence se natahovat či měnit tvar. Na římské roletě navíc velmi vynikne vzor i samotná kvalita látky. To, co se lehce schová v klasické zácloně či závěsu, na římské roletě naopak vynikne. Právě proto je tak důležitý správný výběr materiálů pro římské rolety a precizní ušití.

ZÁLEŽÍ NA UŠITÍ A KVALITĚ. Na římské rolety je možné použít jednobarevné i výrazně vzorované materiály, záclonoviny i pevné tkaniny. Vždy je však důležité precizní zpracování a kvalita materiálu.
ZÁLEŽÍ NA UŠITÍ A KVALITĚ. Na římské rolety je možné použít jednobarevné i výrazně vzorované materiály, záclonoviny i pevné tkaniny. Vždy je však důležité precizní zpracování a kvalita materiálu.

Římské rolety jsou romantické, a přitom moderní

Římské rolety jsou poslední dobou mezi zákazníky stále populárnější. Řadí se sice mezi rolety, díky svému zpracování neztrácejí ani vzdušnost a romantiku záclon. U římské rolety se látka nenavíjí na tyč, ale skládá se ve vodorovných horizontálních skladech, které jsou od sebe vzdáleny asi dvacet až třicet centimetrů. Římské rolety jsou velice dekorativní a díky lehčím materiálům, ze kterých bývají ušity, také působí jemnějším, přívětivějším i nápaditějším dojmem než klasické rolety.

Prohlédněte si novou kolekci materiálů pro římské rolety – najdete ji zde: http://www.petros-interier.cz/…mske-rolety/

 


zpět na články