Vyhledávač CZ Facebook EN

ZASKOČILO VÁS ÚMORNÉ VEDRO? VÍME, CO PROTI NĚMU POMÁHÁ: ROLETY SUN-STOP

Možná i Vás zaskočily neobyčejně horké letní dny, kdy slunce pálí, teplota přesahuje třicítku, všude je horko a není kam před vedrem utéct. Právě v této situaci naši zákazníci neobyčejně oceňují výhody speciálních venkovních rolet SunStop, které jsou vyrobeny zejména jako ochrana před sluncem a horkem – ZADRŽÍ AŽ 90% TEPLA OD SLUNCE. Kromě toho jejich velkou výhodou je, že zároveň propuštějí vzduch a uvidíte přes ně ven. A nemusíte se ničeho obávat – rolety SunStop vypadají velmi elegantně, moderně a designově.

„Venku bylo 35 stupňů a všude neskutečné horko. Ale přišla jsem na návštěvu k synovi a on, ačkoliv nemá klimatizaci a jeho okna jsou otočena na jih, měl doma příjemný chládek. Nechal si na okna namontovat venkovní rolety SunStop a ten rozdíl byl skutečně neuvěřitelný,“ popsala svou zkušenost s roletami SunStop jedna z našich zákaznic.

Rolety SunStop jsou vyrobeny ze speciální odolné exteriérové látky Soltis, která je schopna zadržet až 90% tepelného záření zvenčí. Díky husté pórovitosti interiér příjemně zastíní, ale zároveň přes ni uvidíte z místnosti ven. Jakmile už službu rolety nepotřebujete, jednoduchým pohybem ji svinete buď celou, nebo třeba jen do poloviny, kde ji zachytíte za háčky pevně připevněné na rám okna.

PŘES ROLETU SUNSTOP takto uvidíte ven a zároveň budete mít v pokoji příjemné klima i v těch největších vedrech. Rolety SunStop jsou totiž vyrobeny ze speciální látky, která má schopnost zadržet až 90% tepelného záření od slunce, ale zároveň je díky tisícům miniaturních dírek průdyšná a částečně průhledná.
PŘES ROLETU SUNSTOP takto uvidíte ven a zároveň budete mít v pokoji příjemné klima i v těch největších vedrech. Rolety SunStop jsou totiž vyrobeny ze speciální látky, která má schopnost zadržet až 90% tepelného záření od slunce, ale zároveň je díky tisícům miniaturních dírek průdyšná a částečně průhledná.

Rolety SunStop se montují na okenní rámy zvenčí. Teplo tak vůbec do místnosti nepronikne – což je nejefektivnější způsob ochrany. Rolety jsou opatřeny elegantní hliníkovou kazetou, která chrání navinutou látku před nečistotami a povětrnostními vlivy. Ovládání rolety SunStop může být ruční, motorové, nebo na motorové ovládání se solárním napájením. Tyto rolety se vyrábějí na běžná okna, ale jsou také k dostání ve speciálním provedení pro střešní okna. Látku si můžete vybrat z celé řady barev a odstínů. Kazety a ostatní hliníkové součásti jsou v základní nabídce bílé nebo šedé, na přání je však možné je lakovat do libovolného odstínu.

ROLETY SUNSTOP vypadají velmi moderně a hezky. Svinují se do elegantní hliníkové kazety, která chrání látku proti prachu a povětrnostním vlivům.
ROLETY SUNSTOP vypadají velmi moderně a hezky. Svinují se do elegantní hliníkové kazety, která chrání látku proti prachu a povětrnostním vlivům.

Hlavní výhody rolety SunStop

  • Vynikající parametry protitepelné ochrany interiéru
  • Dosažení optimálních světelných podmínek v místnosti
  • Vizuální kontakt s venkovním prostředím
  • Velmi nízká cena v porovnání s výrobky s podobným účelem
  • Dokonalý a moderní design
  • Hliníková kazeta chránící toč s navinutou látkou
  • Jednoduchá obsluha, spolehlivost a dlouhá životnost
  • Široká nabídka barev a odstínů látek
  • Kazeta a ostatní hliníkové komponenty rolety v základu v bílé či šedé barvě, na přání možno lakovat do libovolného odstínu.

Náš tip:

Další informace o roletách SunStop najdete pod odkazem Rolety – Venkovní rolety, nebo zde: http://www.petros-interier.cz/…ety-sunstop/

ROLETY SUNSTOP si můžete pořídit i do střešních oken.
ROLETY SUNSTOP si můžete pořídit i do střešních oken.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop jsou velmi elegantní.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop jsou velmi elegantní.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop Vás ochrání před letními vedry.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop Vás ochrání před letními vedry.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop dokonale splynou s designem domu.
VENKOVNÍ ROLETY SunStop dokonale splynou s designem domu.
 


zpět na články