Vyhledávač CZ Facebook EN

PŘINÁŠÍME NOVINKU: LUXUSNÍ POVLEČENÍ NA POSTELE A HEBKÉ DEKY NĚMECKÉ ZNAČKY IRISETTE

Vážení a milí zákazníci,

ke konci roku 2017 Vám přinášíme čerstvou novinku: Rozšířili jsme sortiment o LUXUSNÍ NĚMECKÉ POVLEČENÍ NA POSTELE ZNAČKY IRISETTE vyrobené z čisté egyptské bavlny, které doplňují hebké dekynapínací prostěradla stejné značky.

Rozhodli jsme se vyhovět velké poptávce Vás, našich milých zákazníků, a objevili jsme pro Vás kvalitní německou značku Irisette, která se zaměřuje především na výrobu designového povlečení na postele.

  • Toto ložní povlečení je vyrobeno z egyptské bavlny, která je ve světě velice ceněna pro svou prvotřídní kvalitu.
  • Povlečení Irisette je vyrobeno v Německu s garancí vysoké kvality provedení.
  • Rovněž design tohoto krásného ložního povlečení je vybírán s velkým citem a smyslem pro eleganci.
  • Poměr kvality a ceny tohoto ložního povlečení je velmi příznivý. Pro Vaši ložnici zde najdete skutečně originální kousky v prvotřídní kvalitě za ne úplně nejnižší, ale stále ještě rozumné ceny.
  • Veškeré toto luxusní povlečení na postele Irisette lze prát na 60° C.
  • povlečení na peřiny a polštáře nabízíme také barevně sladěná PROSTĚRADLA stejné značky, která jsou na výběr pro jednolůžka i dvojlůžka. V nabídce jsou i prostěradla v TOP Royal kvalitě, a to v celé škále barev.
  • Nabídku ložního povlečení Irisette doplňují rovněž vysoce kvalitní, příjemně měkké a hebké DEKY z polyesterového mikrovlákna. Tyto deky si můžete vybrat v jednobarevném i vzorovaném provedení.

Věříme, že se Vám toto nové designové ložní povlečení a heboučké teplé deky Irisette budou líbit podobně, jako se líbí nám, a že Vám jimi uděláme radost. :)

PODÍVEJTE SE NA PŘÍKLADY LOŽNÍHO POVLEČENÍ, KTERÉ U NÁS MŮŽETE DOSTAT:
 


zpět na články