Vyhledávač CZ Facebook EN

Máte rádi dokonalost? Pak zvolte garnýže Square line a wave systém

Na českém trhu se objevil zcela nový systém zavěšení dekoračních látek, který si rychle získává srdce vyznavačů čistého moderního stylu. Jde o garnýže Square line, které se hodí mimo mnoha jiných stylů i k zavěšení zcela mimořádného Wave systému – nového a neokoukaného stylu řasení záclonzávěsů.

DOKONALÉ VLNY. Do tohoto luxusního interiéru wave systém skvěle zapadá. Designér Radomír Petroš majitelům domu pro toto okno doporučil ušlechtilý jednobarevný samet v barvě červeného vína v kombinaci s hladkými a velmi kvalitními splývavými záclonami. Takto exkluzivní interiér si může dovolit i poněkud extravagantní střih závěsů, který tady působí velmi svěže a elegantně.
DOKONALÉ VLNY. Do tohoto luxusního interiéru wave systém skvěle zapadá. Designér Radomír Petroš majitelům domu pro toto okno doporučil ušlechtilý jednobarevný samet v barvě červeného vína v kombinaci s hladkými a velmi kvalitními splývavými záclonami. Takto exkluzivní interiér si může dovolit i poněkud extravagantní střih závěsů, který tady působí velmi svěže a elegantně.

Anglický výraz wave znamená vlna. Jak už sám název napovídá, pod názvem Wave systém se skrývá dokonalé, pravidelné a perfektně stejnoměrné zvlnění záclony či závěsu. Při použití tohoto systému látka nevytváří sklady, jak tomu bylo až dosud, nýbrž hladké pozvolné vlny – a to po celé své výšce. Záclonyzávěsy díky tomu vypadají neustále dokonale upravené, a to nejen bezprostředně po pověšení, ale i při běžném provozu.

JEDNOZNAČNÝ STYL. Jednoduchému modernímu interiéru wave systém dodá šmrnc a švih. Jeho čistý a jednoznačný styl působí sám o sobě velmi dekorativně.
JEDNOZNAČNÝ STYL. Jednoduchému modernímu interiéru wave systém dodá šmrnc a švih. Jeho čistý a jednoznačný styl působí sám o sobě velmi dekorativně.

Záclonyzávěsy se i při použití Wave systému mohou normálně zatahovat a roztahovat, pravidelné vlny se používáním neporuší. Tím, že jsou záclonyzávěsy beze skladů, dají se také snadněji udržovat a žehlit.

SLUŠÍ I DĚTSKÝM POKOJŮM. Wave systém sluší nejen luxusním obývacím pokojům, ale i například dětským pokojům či kancelářím.
SLUŠÍ I DĚTSKÝM POKOJŮM. Wave systém sluší nejen luxusním obývacím pokojům, ale i například dětským pokojům či kancelářím.
WAVE SYSTÉM se skvěle hodí i do této manažerské kanceláře, které dodává na útulnosti a přívětivosti.
WAVE SYSTÉM se skvěle hodí i do této manažerské kanceláře, které dodává na útulnosti a přívětivosti.

Pravidelné zvlnění záclony či závěsu umožňuje speciální řasící technika: Na horním okraji dekorační látky je našita vyztužující páska, která ovšem není zřasená, jak bývá obvyklé, ale zůstává rovná. Vlny na zácloně jsou vytvořeny pomocí jezdců v garnýži. Ti však nejsou volní, nýbrž jsou mezi sebou spojeni tenkým provázkem, který zaručuje přesné rozestupy. Velikost a množství vln je možné ovlivnit různými roztečemi mezi jezdci.

POKOJ PRO HOLČIČKU. Lehounké dětské záclony s růžovými kytičkami jsou úplně jako z pohádky - a wave systém jim velmi sluší.
POKOJ PRO HOLČIČKU. Lehounké dětské záclony s růžovými kytičkami jsou úplně jako z pohádky – a wave systém jim velmi sluší.

Pro tento typ řasení záclonzávěsů se mimořádně hodí hranaté garnýže Square line, jejichž dodavatelem je firma Petroš interiér. Garnýže Square line jsou vyráběny v jedno i dvoutyčové variantě z hliníku ošetřeného matnou povrchovou úpravou Alu-mat. Průměr garnýží je 3,5 na 1,2 centimetru. Nosníky k těmto garnýžím se běžně používají v délce 8,5 centimetru, je však možné použít i delší 13,5 centimetrové nosníky. Variabilní je i uchycení garnýže na tyto nosníky. Běžně se nosníky na garnýž nasazují shora, je však možné je nasadit i opačně. Pro samotné zavěšení dekoračních tkanin se pak používají plastové jezdce a háčky. Ke garnýžím Square line si můžete vybrat z několika druhů koncovek.

JEDNOTYČOVÁ GARNÝŽ SQUARE LINE v detailu.
JEDNOTYČOVÁ GARNÝŽ SQUARE LINE v detailu.
GARNÝŽ SQARE LINE ve dvoutyčové variantě.
GARNÝŽ SQARE LINE ve dvoutyčové variantě.

Wave systém v kombinaci s garnýžemi Square line osloví zejména ty, kdo touží po dokonalosti a vyznávají čistý a jednoduchý styl. Ukázku Wave systému poprvé představila firma Petroš interiér na veletrhu Tendence 2009 v soutěži Okno v interiéru, kde s touto novinkou také vyhrála první cenu. Hodnotitelem zde přitom nebyla žádná vybraná porota, nýbrž samotní návštěvníci veletrhu.

WAVE SYSTÉM SE HODÍ i ke vzorovaným závěsům. Vybavení a doplňky tohoto interiéru jsou většinou jednobarevné, bez vzorů. Proto mohl designér Radomír Petroš paní domu doporučit závěsy se vzorem, které obývací pokoj oživily. Stejně jako ostatní vybavení pokoje, i závěsy jsou v příjemných teplých jarních barvách.
WAVE SYSTÉM SE HODÍ i ke vzorovaným závěsům. Vybavení a doplňky tohoto interiéru jsou většinou jednobarevné, bez vzorů. Proto mohl designér Radomír Petroš paní domu doporučit závěsy se vzorem, které obývací pokoj oživily. Stejně jako ostatní vybavení pokoje, i závěsy jsou v příjemných teplých jarních barvách.

Nechejte si tu nejkrásnější dekoraci pro Vaše okno navrhnout naším designérem. Pro více informací a objednávku klikněte zde: http://www.petros-interier.cz/…signera.html

 


zpět na články