Vyhledávač CZ Facebook EN

Haute couture pro Vaše okna – látky od slavných módních návrhářů

Teprve několik málo týdnů si u nás můžete vybírat úžasné výrobky ze světa Haute couture. A když používáme označení Haute couture, nemyslíme tím jen prázdnou frázi, ale skutečnou módu pro Vaše okna z ateliérů těch nejlepších světových návrhářů.

Francouzský výraz Haute couture je možné do češtiny přeložit jako vysoké krejčovství. Označují se jím výrobky šité na míru pro určitého zákazníka, při jejichž výrobě jsou použity kvalitní a drahé látky a jsou šity ručně s extrémním důrazem na detaily a zakončení.

Ve Francii je Haute couture chráněným názvem a smějí jej používat pouze vybrané firmy, které splňují velmi přísná kritéria. (Módní dům s licencí Haute couture například musí dvakrát do roka předvést kolekci minimálně padesáti jednotlivých denních a večerních modelů, musí mít aspoň jeden ateliér v Paříži a nejméně 20 zaměstnanců na plný úvazek.) Módní domy a exkluzivní značky, které získají právo na označení Haute couture, pak přirozeně udávají celosvětově uznávané trendy v celé módní branži. Seznam módních domů a tvůrců se značkou Haute couture se neustále mění – co platí pro jednu sezonu, už za pár měsíců platit nemusí. Každopádně však seznam těchto prestižních jmen není příliš dlouhý, a kdo jej jednou získá, na toho už svět módy nikdy nezapomene.

V přeneseném smyslu mimo Francii se pak označení Haute couture obecně používá pro módní domy a světově známé návrháře, kteří vytvářejí exkluzivní módu a udávají světové módní trendy. Haute couture, to je také označení pro francouzskou nejvyšší módu.

Díky prestiži české značky Petroš interier jsme pro Vás nyní do nabídky mohli zcela nově zařadit i výrobky módních domů a značek, které jsou nebo byly zapsány na oficiálním francouzském prestižním seznamu Haute couture. K možnosti navázání spolupráce s těmito špičkovými módními tvůrci přispělo i 20 let skvělých referencí na značku Petroš interier, za které děkujeme Vám, našim úžasným zákazníkům.

Na francouzském oficiálním seznamu Haute couture se objevili například Pierre Cardin nebo Christian Lacroix – a právě kolekce nádherných výrobků z jejich dílen Vám nyní můžeme nabídnout. To ale zdaleka není všechno.

POD TOUTO KRÁSNOU ZÁCLONOU JE PODEPSÁN PIERRE CARDIN. Záclony a závěsy od Pierra Cardina si nyní můžete vybrat ve firmě Petroš interier.
POD TOUTO KRÁSNOU ZÁCLONOU JE PODEPSÁN PIERRE CARDIN. Záclony a závěsy od Pierra Cardina si nyní můžete vybrat ve firmě Petroš interier.

Máme pro Vás mnohem víc! Zatímco tito módní guruové tvoří kolekce dekoračních látek víceméně jako doplněk či alternativu k módnímu oblečení, existují vedle nich také světové módní firmy, které se přímo specializují právě na dekorační materiály. Ve světě módy pro okna znamenají zhruba totéž, jako TOP špičkoví módní návrháři v oděvní módě. Rozdíl je pouze ten, že tyto specializované firmy drží světovou taktovku nad branží dekorací. Stejně, jako oděvní návrháři, mají i tvůrci dekoračních látek své ateliéry v centrech módy – v Paříži, v Londýně, Miláně, New Yorku.

Právě mezi tyto prestižní firmy se řadí například londýnský salon Designers Guild se skvělou módní návrhářkou Tricií Guild – nebo firma Sahco s jedním z nejlepších a nejuznávanějších světových designérů a profesorem textilního designu na prestižní Design Academy v Eindhovenu Ulfem Moritzem a s nesmírně kreativní a smyslnou princeznou designu Lori Weitzner z New Yorku. Překrásné kolekce těchto značek Vám nyní rovněž nabízíme.

ZÁVĚSY, ZÁCLONY A ČALOUNĚNÍ Z KOLEKCE DESIGNERS GUILD, které rovněž dostanete ve firmě Petroš inteirer.
ZÁVĚSY, ZÁCLONY A ČALOUNĚNÍ Z KOLEKCE DESIGNERS GUILD, které rovněž dostanete ve firmě Petroš inteirer.

K úžasným látkám od těchto tvůrců samotná firma Petroš interier přidává i další bod potřebný pro splnění podmínek označení Haute couture: Model navrhneme a ušijeme přesně na míru pro Vaše okno a pro Váš interiér. Značný důraz přitom klademe na precizní zpracování do všech detailů a rovněž na zakončení celé zakázky až do poslední chvíle, včetně montáže a servisu. I nyní Vás však místo planých slov odkážeme do webové sekce „Reference“, kde si sami můžete přečíst autentické ohlasy našich zákazníků. (Sekci Reference najdete také pod tímto odkazem: http://www.petros-interier.cz/…kazniku.html )

Aby Váš komfort a spokojenost byly maximální, ke kolekcím skvělých látek ze světa Haute couture jsme nyní nově přiřadili také kolekce tapet a kusových koberců. Ani zde však nehledejte zboží, se kterým se setkáte v běžných obchodech.

Vybrali jsme pro Vás jen ty nejlepší „špeky“ – kromě koberců a tapet z ateliérů Designers Guild a Christian Lacroix, o kterých jsme tady už hovořili, pro Vás opět přinášíme i něco navíc. V oblasti tapet jsme, podobně jako v látkách, rovněž vyhledali světovou špičku. Prohlédněte si například vzorníky tapet francouzské značky Casamance. Pokud jste si mysleli, že už Vás žádná tapeta nemůže překvapit či okouzlit, nejspíš brzy zjistíte, že jste se mýlili.

TAPETY FRANCOUZSKÉ ZNAČKY CASAMANCE Vás dokáží překvapit a okouzlit. Luxusní tapety Casamance jsme do nabídky pro Vás zařadili teprve nedávno.
TAPETY FRANCOUZSKÉ ZNAČKY CASAMANCE Vás dokáží překvapit a okouzlit. Luxusní tapety Casamance jsme do nabídky pro Vás zařadili teprve nedávno.

Podobně Vás možná zaujmou i zcela originální kusové koberce Chiristiana Lacroix a Designers Guild – ale pokud dáváte přednost klasice, pak je zde skvělá luxusní značka Stepevi – anebo zcela individuálně vybírané koberce pyšnící se původem z exotického Orientu.

POD TÍMTO KOBERCEM JE PODEPSÁN CHRISTIAN LACROIX. Rovněž tento úžasný koberec najdete v nabídce Petroš inteirer.
POD TÍMTO KOBERCEM JE PODEPSÁN CHRISTIAN LACROIX. Rovněž tento úžasný koberec najdete v nabídce Petroš inteirer.
 


zpět na články