Vyhledávač CZ Facebook EN

užitečné rady a informace

POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE: NOVÝ E-SHOP NA KOLEJNICOVÉ GARNÝŽE!

Vážení a milí zákazníci,
vyzkoušejte čerstvou novinku:

NOVÝ E-SHOP NA STROPNÍ (TECHNICKÉ) KOLEJNICOVÉ GARNÝŽE

  • snadno, rychle, přehledně
  • na míru podle Vašich požadavků
  • kolejnicové garnýže všeho druhu – veliký výběr

NOVÝ E-SHOP NA KOLEJNICOVÉ GARNÝŽE NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: 

PŘEHLED SLOŽENÍ JEDNOTLIVÝCH PARFÉMŮ LOCHERBER

Vážení a milí zákazníci,

nedávno jsme pro Vás rozšířili nabídku o naprosto fantastické ČISTĚ PŘÍRODNÍ PARFÉMY bez chemie značky Locherber Milano, které se hodí:

  • pro ženy
  • pro muže
  • pro Váš láskyplný a provoněný domov
  • pro Vaše krásné záclony a závěsy,
  • pro Vaši útulnou kancelář
  • pro Vaše voňavé prádlo
  • pro Vaše příjemné a bezpečné auto

Jedná se o naprosto čisté přírodní vůně bez použití chemie. Tyto čisté přírodní esence jsou použity ve 20% koncentraci, což je koncentrace těch nejlepších pravých parfémů. Vonné esence jsou extrahovány z přírodních surovin kontrolovaného původu, vždy z rostlin, které rostou ve svém přirozeném prostředí po celém světě.

Chceme Vám usnadnit výběr a umožnit, abyste si u nás tyto nádherné vůně mohli objednat I PO INTERNETU (stačí, když nám napíšete svůj požadavek na e-mail: info@petros-interier.cz nebo petrosprodejna@seznam.cz).

PROTO VÁM NYNÍ PŘINÁŠÍME PŘEHLEDNÝ POPIS VŮNÍ TĚCHTO PARFÉMŮ 

PŘINÁŠÍME NOVINKU: LUXUSNÍ POVLEČENÍ NA POSTELE A HEBKÉ DEKY NĚMECKÉ ZNAČKY IRISETTE

Vážení a milí zákazníci,

ke konci roku 2017 Vám přinášíme čerstvou novinku: Rozšířili jsme sortiment o LUXUSNÍ NĚMECKÉ POVLEČENÍ NA POSTELE ZNAČKY IRISETTE vyrobené z čisté egyptské bavlny, které doplňují hebké dekynapínací prostěradla stejné značky. 

PŘINÁŠÍME NOVÉ TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY pro Vánoce 2017

Vážení a milí zákazníci,

pro letošní Vánoce jsme pro Vás připravili spoustu NOVINEK vhodných také jako VÁNOČNÍ DÁRKY. Už od konce listopadu 2017 si je do firemní prodejny Petroš interier můžete přijít vybrat i každou sobotu a neděli.

VYBERTE PRO SVÉ MILÉ VÁNOČNÍ DÁREK.

Může to být například: 

MÓDNÍ TRENDY NA ROK 2017 - TENTOKRÁT VE ZNAMENÍ OBJEVŮ

Vážení a milí zákazníci,

na začátku každého roku pro Vás od špičkových světových návrhářů a designérů přivážíme nejnovější módní trendy a barvy pro nadcházející sezonu. Inspiraci těmito trendy můžete využít jak v módě pro okna a pro domácnost, tak i v oděvní módě.

Módní trendy, jak je pro rok 2017 vidí přední světoví designéři a módní návrháři, jsou ve znamení zkoumání, objevování a touhy proniknout do neznámých světů. Podívejte se: 

MÁME PRO VÁS MÓDNÍ TRENDY NA ROK 2016

Vážení a milí zákazníci,

se začátkem roku 2016 jsme pro Vás od špičkových světových návrhářů a designérů přivezli nejnovější módní trendy pro nadcházející sezonu.

Inspiraci těmito trendy můžete využít jak v módě pro okna a pro domácnost, tak i v oděvní módě. 

JSOU TADY NOVÉ LÁTKY A TRENDY NA ROK 2015: SEZNAMTE SE PROSÍM...

Vážení a milí zákazníci,

už se stalo tradicí, že Vám začátkem každého roku přinášíme přímo od „top“ světových návrhářů a designérů čerstvé módní novinky a TRENDY na následující rok.

Ruku v ruce s novými trendy vždy touto dobou dovážíme také NOVÉ LÁTKY na záclony, závěsyřímské rolety. I letos se můžete těšit na zbrusu nové nádherné látky od špičkových evropských výrobců.

Zajímá Vás, jaké trendy návrháři představili pro tento rok? Čtěte dále… 

PŘIVEZLI JSME PRO VÁS NOVÉ TRENDY NA ROK 2014

Stejně jako každoročně jsme pro Vás i začátkem letošního roku přivezli horké módní novinky, trendy, a především zbrusu nové vzory záclon a závěsů na sezonu 2014.

Ptáte se, odkud že přivážíme módní trendy?

Je to z největší evropské výstavy zaměřené na bytový textil – z veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem. Naši příznivci už vědí, že se vždy začátkem každého nového roku mohou těšit na žhavé novinky – zbrusu nové vzory, barvy, látky i tapety. Nejinak je tomu i letos – a opět se skutečně máte na co těšit! :-) 

JAK SI VYBRAT ZÁCLONY DO OBÝVÁKU

Jak si nejlépe vybrat záclony do obýváku, to je nesmírně živé téma, což dokazuje Vaše každodenní poptávka po tomto zboží. Každá paní domu si přeje, aby byl obytný prostor, ve kterém se potkává celá rodina i přátelé, krásný, útulný a reprezentativní. Proto obývací pokoj zařizuje s největší pečlivostí. Skutečná třešinka na dortu však přichází až na závěr – ve chvíli, kdy je třeba vybrat nové záclony a závěsy do obýváku. Podívejme se tedy blíže na téma Záclony do obýváku 

NA CO SE VÁS ZEPTAJÍ V PRODEJNĚ, AŽ SI BUDETE VYBÍRAT SVÉ NOVÉ GARNÝŽE, ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Máte v úmyslu v dohledné době vyrazit do města a vybrat si své nové garnýže, záclony a závěsy přímo ve firemní prodejně Petroš interier? Právě pro Vás jsme připravili přehled, na co byste měli znát odpověď, aby byl Váš výběr úspěšný hned napoprvé.

Co byste si tedy měli rozmyslet a změřit, než si půjdete do prodejny pro své nové garnýže, záclony a závěsy?2 3 » »»